درباره ما

فروشگاه اینترنتی رارا شاب

درباره رارا 30

ما برای رسیدن به توجه شما تلاش زیادی کرده‌ایم، امیدواریم بتوانیم آن را حفظ کنیم!
رارا30 متشکل از یک تیم جوان و پویاست که در هر لحظه برای ارائه بهترین خدمات تلاش می‌کنند و بر این اعتقاد هستند که کمک به مشتری برای انتخاب بهترین گزینه بر فروش محصول مقدم است.
با رارا30 از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید و ما را از نظرات خود آگاه سازید.

رارا30 در زمینه فروش کالاها و ابزارآلات صنعتی فعالیت خود را آغاز کرده و ادامه می دهد و روز به روز در حال پیشرفت و توسعه است. رارا30 نمیاندگی رسمی ایران خودرو در استان آذربایجان شرقی بوده و امیدوار است بهترین ها را برای شما مشتریان عزیز ارائه دهد.

رارا30 با فراهم آوردن تنوع معقولی از محصولات در کنار عرضه با قیمت مناسب آن‌ها، به دنبال خرید راحت و رضایت‌بخش کالا ها برای همراهان خودش است و این مهم را با مهیا کردن امکان بررسی فنی و کاربردی ابزارآلات و ارائه محتوای مناسب و غنی محقق می‌سازد.

خرید آنلاین علاوه بر سهولت در پرداخت و دریافت کالا این امکان را به مشتری می‌دهد که انتخاب خود را در میان گستره زیادی از محصولات انجام دهد. از طرفی در خرید آنلاین هزینه اضافه‌ای به مشتری تحمیل نمی‌شود و مشتریان از اقصی نقاط کشور محصول را با قیمت یکسانی دریافت کنند. فروشگاه‌های مدرن این امکان را به مشتریان می‌دهند که پس دریافت محصول در صورتی که از خرید خود ناراضی باشند، محصول را برگردانند و هزینه پرداختی را پس گیرند.

انتخاب کالا پیچیده و زمانگیر است. بازار  کالا ها و ابزارآلات تنوع فراوانی از برندها و مدلها را دارد. در این بازار برای هر دسته فنی گستره زیادی از ابزارآلات برقی، دستی، بادی و بنزینی وجود دارد. برای هر گروه از این ابزارآلات برندهای بسیاری وجود دارند که هر کدام کیفیت و کارایی خاصی دارند. از طرفی فروشگاه‌های سنتی ابزارآلات هر کدام عرضه کننده گروه محدودی از برندها و گروه‌های محصولات هستند. برای مشتریانی که دنبال خرید بهترین ابزارآلات بسته به نیازشان هستند، جستجو در این بازار طاقت‌فرسا و گیج‌کننده خواهد بود. برای اشخاصی که به دنبال خرید مجموعه‌ای از ابزارآلات هستند، خرید پیچیده‌تر خواهد شد

اهداف رارا 30

_ارائه محصولات با کیفیت با بهترین قیمت در بازار

_استفاده از تخفیفات ویژه برای محصولات 

_ارائه خدمات ویژه به مشتریان فعال خود

_پشتیبانی هفت روزه و 24 ساعته

_فروش لنواع ابزار آلات صنعتی با کیفیت از برترین برند ها